Zaznacz stronę

reklamodawca – uruchom

 1. Zamów ofertę content marketingową
 2. Wybierz co Cię interesuje
Zamawiam ofertę

wydawca – zarejestruj się

 1. Załóż konto wydawcy
 2. Wklej kod na stronie
 3. Zacznij zarabiać
Zakładam konto wydawcy

reklamodawca – zaloguj się

wydawca – zaloguj się

Zastanawiasz się jak wypromować opublikowany artykuł? Nie wiesz jak poszerzyć grono odbiorców bloga?

Skorzystaj poprzez WhitePress z prostego w obsłudze narzędzia do samodzielnego stworzenia kampanii w sieci ContentStream i w kilku prostych krokach utwórz kampanię promocyjną, która pozwoli Ci dotrzeć z Twoim przekazem do precyzyjnie dobranej grupy docelowej.

Ruch kierujący do Twojej strony jest niedrogi a generowany jest z prestiżowych polskich portali. Przy większych zamówieniach korzystasz z atrakcyjnych rabatów. Nie zwlekaj! Potrzebujesz zaledwie 2 minut, by uruchomić pierwszą kampanię. To łatwiejsze niż myślisz!

Netsprint – właściciel sieci content marketingowej ContentStream oraz WhitePress – wydawca platformy wspomagającej działania content marketingowe połączyli siły. Dzięki pełnej integracji rozwiązań oferowanych przez obie marki – reklamodawcy mogą promować artykuły w największej sieci content marketingu w Polsce.

Jakie treści możesz promować dzięki nowemu narzędziu?

Sieć content marketingowa ContentStream umożliwia promowanie oraz dystrybucję w Internecie artykułów oraz treści wysokiej jakości wprost do osób, które będą nią realnie zainteresowane. To narzędzie, które ułatwi codzienną pracę każdemu specjaliście od content marketingu.

Z ContentStream promować możesz:

 • artykuły opublikowane za pośrednictwem WhitePress na stronach wydawców,
 • artykuły reklamodawcy udostępnione na własnym blogu,
 • landing pages – strony docelowe, nastawione na konkretny cel,
 • strony informacyjne, serwisy firmowe, kanały social media.

Gdzie pojawiają się reklamy kierujące do Twojego artykułu?

Przeglądając portale internetowe, na pewno zauważyłeś znajdującą się pod interesującym Cię artykułem sekcję „Zobacz także” – to właśnie w tym miejscu zostanie zamieszczona reklama Twojego artykułu. Linki sponsorowane publikowane są na zweryfikowanych i popularnych polskich serwisach, takich jak: Onet.pl, WP.pl, o2.pl, serwisy regionalne Grupy Polskapress (np.: naszemiasto.pl, gazetawroclawska.pl, gloswielkopolski.pl czy gazetakrakowska.pl), rp.pl, parkiet.com, interia.pl, gazeta.pl, forbes.pl, polki.pl, wizaz.pl, czy viva.pl.

Najbardziej opiniotwórcze portale

Ile kosztuje reklama i jak jest rozliczana?

Reklamodawca płaci określoną kwotę, która odpowiada właściwej liczbie kliknięć w reklamę/zajawkę artykułu – co bezpośrednio przekłada się na liczbę odsłon strony docelowej. Dzięki ContentStream Twoja treść dociera do sprecyzowanej grupy docelowej – w odpowiednim miejscu i czasie. Platforma wykorzystuje natywne formy reklamy – jedne z najbardziej skutecznych i uznawanych przez odbiorców za nienachalne.

Uruchomienie kampanii w 2 minuty – czy to możliwe?

Tak, to prawda – konfiguracja kampanii (po stronie reklamodawcy) trwa zaledwie 2 minuty. Reklamodawca podczas procesu konfiguracji kampanii posiada nieograniczony dostęp do podglądu kreacji (boxu, który będzie reklamował artykuł) oraz możliwość monitorowania kosztu zarówno pojedynczego kliku, jak i całej kampanii.

Co zrobić, żeby samodzielnie uruchomić kampanię?

 1. Załóż konto na whitepress.pl i wybierz w panelu opcję „Promocja artykułów”
 2. Dodaj artykuł, który chcesz promować (bądź dowolnego miejsca docelowego), wgraj zdjęcie oraz tekst promocyjny (70 znaków)
 3. Wybierz pakiet kliknięć, określ grupę docelową poprzez wybór
  a. kategorii tematycznej
  b. profili zainteresowań i intencji zakupowych (opcjonalnie)
 4. Dokonaj płatności – to wszystko!

Twoją kampanią zarządza i opiekuje się doświadczony opiekun z Netsprint, jeśli wybrany pakiet przekracza liczbę 2000 kliknięć. Zacznij tutaj.

W razie pytań dzwoń 22 844 49 90 lub pisz: direct_sales@netsprint.eu

Kim jest nasz partner WhitePress?

Platforma Whitepress specjalizuje się w tworzeniu, dystrybucji i promocji treści marketingowych. Funkcjonuje na rynku od końca 2013 roku i obecnie skupia ponad 3000 portali internetowych. Reklamodawcy, którzy zarejestrują się na platformie agencji zyskują ułatwione, bezpośrednie dotarcie ze swoimi treściami (eksperckimi i promocyjnymi) do Wydawców, którzy mogą je opublikować w swoich serwisach. W platformie został uruchomiony moduł wspomagający influencer marketing oraz prowadzenie wirtualnych biur prasowych.

Sprytny # tag

Obserwuj